לא מקבלים צ'קים

יבגני צוקרמן שרות הובלה אריזה הובלות ירושלים הובלות יבגני
ПЕРЕВОЗКИ В ИЗРАИЛЕ Moving הובלות הובלות בירושלים
מחירון הובלות


דף הבית   |   שירותי החברה   |   המלצות   |   גלריית הובלות   |   מחירון הובלות דירות   |   צור קשרהעברת דירות בירושלים


העברת דירות בירושלים
עוברים דירה? נוסעים לחו"ל לתקופה ארוכה? צריכים מחסן? שירותי אחסנה עליהם תוכלו לסמוך? אחסון תכולת דירה, משרד או אחסון ציוד? אחסנה

העברת דירות בירושלים

כל מעבר דירה דורש השקעה של זמן ומחשבה. אפילו שמדובר במספר רהיטים בודדים, יצטרך העובר מדירה אחת בשכונה אחת לדירה אחרת באותה השכונה או במקום אחר לחפש בספר הטלפונים הצהוב או באינטרנט חברות הובלה בירושלים.
לא תמיד הדבר יתאפשר בקלות. וודאי כל הולך רגל או פשוט אדם שפוקח את עיניו – אם באוטובוס או במכונית – ישים לב לכך, שמשאיות העוברות בדרכים, חלקן, נושאות את השם "הובלות". האם כדאי ישר להתקשר לאותו המוביל, שאת מספר הטלפון שלו ראית על גבי רכב ההובלה?
הצעתנו היא לרשום את מספר הטלפון הזה במקום נוח, אולם להתקשר מאוחר יותר כחלק משיחות הטלפון האחרות שתנהלו באותו הנושא, ובוודאי שלפני כן – עליכם לצבור מספיק טלפונים אחרים – אם באמצעות חבריכם, או קולגות לעבודה, או עוד המלצות ששמעתם מאנשים אודות הובלות בירושלים.
בפני נציגי החברות, במהלך שיחות הטלפון, יש להציג אותו מספר שאלות, בעלות תוכן זהה.
מה שברצוננו לעשות – זה סקר שוק פשוט, ולא מייגע מדי. לדוגמא, הדבר הראשון שתרצו לדעת בוודאי, זה העלות הצפויה של ההובלה, כאשר תכולת דירתכם מונה מספר רהיטים בודדים, ספרים וחפצים, אותם תארזו בארגזי קרטונים (כיום, רוב חברות הובלות מספקות קופסאות אלה, ברם, באמצעות איתור פשוט במנועי החיפוש ייתן לכם תוצאות רבות כאשר תקלידו קרטונים למעבר דירה ירושלים).
עליכם למסור לנציג החברה את התכולה המדויקת ככל הניתן, וכן – פרטים אחרים אודות הובלה, כגון: מספר קומות בבניין, מעלית – אם יש או אין, אם המדובר הוא בדירה הנמצאת בקומה, שהיא אינה קומת קרקע.
בנוסף, הגישה אל בית המוצא ואל דירת היעד מבחינת חניית רכב ההובלה בחצר בסמוך לבית – אם תהיה נוחה מאוד, עלול הדבר להביא לידי קבלת הנחה, ולעתים אף משמעותית.
ארזו את חפציכם בקפידה, במיוחד אלו השבירים. מומלץ ביותר לעטוף את כוסות הזכוכית בתוך נייר עיתון או פצפצים, ולהניחם בתוך קופסאות הקרטון בזהירות, צמודים, אך אינם דחוסים בכוח.
סמנו את הקרטונים בטוש שחור או כחול במספרים או אותיות ולפי החדרים, ואם יש לכם זמן – הוסיפו לכל ארגז רשימת תכולה. רבים מדווחים, כי שיטה זו מקלה על סידור הבית החדש.
אם ידכם משגת או זמנכם קצר, והמלאכה מרובה, תוכלו להשתמש באפשרות של שירותי אריזה ירושלים, המספקים שירות אדיב, מהיר וזול יחסית. הכוונה היא, כמובן, לכך שיגיעו לביתכם מספר ימים לפני ההובלה אורזים מקצועיים, מצוידים בחומרי אריזה, אשר תוך שעות בודדות יכינו את תכולת דירתכם למסעהּ אל יעדה החדש.
בהצלחה לכם!!

הובלה רהיטים בירושלים


חברות הובלה בירושלים

הובלות דירה בירושלים

מובילים ירושלים

הובלות בירושלים

הובלות ירושלים סטודנטים

הובלות קטנות ירושלים

הובלות משרדים בירושלים

הובלת פסנתרים בירושלים

העברת דירות בירושלים

פירוק והרכבת רהיטים ירושלים

הובלה: שרותי אריזה ירושלים

קרטונים למעבר דירה ירושלים

הובלת מכונת כביסה ירושלים

הובלה מחיר זול ירושלים

הובלת מקרר ירושלים

 


September 21, 2017, 8:36 am

054-5-238-361
הובלות בירושליםדף הבית   |   שירותי החברה   |   המלצות   |   גלריית הובלות   |   מחירון הובלות דירות   |   צור קשר

לא מקבלים צ'קים

הובלות בירושלים

Copyright © 2007 כל הזכויות שמורות מחירון הובלות - הובלות בירושלים
    פקס 02-6568361   |  www.0545238361.co.il   |   jnea@netvision.co.il   |   סוללרי 054-5238361