הובלות בירושלים

יבגני צוקרמן שרות הובלה אריזה הובלות ירושלים הובלות יבגני
ПЕРЕВОЗКИ В ИЗРАИЛЕ Moving הובלות הובלות בירושלים
מחירון הובלות


דף הבית   |   שירותי החברה   |   המלצות   |   גלריית הובלות   |   מחירון הובלות דירות   |   צור קשרהובלות בירושלים

הובלות בירושלים
הובלות בירושלים
הובלות בירושלים
הובלות בירושלים עוד מעט מתחילה שנת הלימודים במוסדות להשכלה גבוהה, וכבר מרגישים את ההתרוצצויות סביב נושא הדירות, הובלות והרכישות הקטנות שעושים הסטודנטים בימים אלה.
רבים מהם מחפשים העברת דירות בירושלים עצמה – פשוט עוברים משכונה אחת לשכונה אחרת. אם בשנה שעברה היו משתכנים באזור מרוחק מהאוניברסיטה, אז הפעם המצב הכלכלי השתפר מעט, הודות לכך שמצאו עבודה לפי שעות (בר המזל אפילו מצאו עבודה בנושא הנלמד) – ואפשר לעבור לשכונת הגבעה הצרפתית שכל-כך מבוקשת על-ידי הסטודנטים שלומדים באוניברסיטה העברית בהר-הצופים.
בימים אלה כדאי מאוד לאנשים הצעירים להיזהר מחאפרים המציעים את שירותיהם בהעברת חפצים. לרוב אלה מציעים מחירים זולים במיוחד, וכך מפתים את טרפם. למה צריך להיזהר מחאפרים מעין אלה?
המדובר הוא באנשים לא מקצועיים, שבדרך כלל מגיעים עם הטנדר הלא בטיחותי שלהם, מנצלים את הסטודנטים עצמם שיסחבו את הדברים "אחי, תן יד", וגם שוברים כמה כלי מטבח בדרך.
אנחנו לא מדברים על כולם, אבל רובם המכריע של אנשים אלה מבין היטב, כי על ואזה שבורה שדודה סוניה הביאה לך במתנה לרגל תחילת הלימודים באוניברסיטה – "הדודה שלי, פייגה, גם הביאה לי את אותה הואזה כשהתחלתי ללמוד באוניברסיטה הממלכתית של קראקוב" – לא תלכו לבית-משפט.
בכל מקרה, מומלץ ביותר לערוך סקר שוק מקיף ולחפש אנשי מקצוע, אולי אף במדריך הטלפונים, או באינטרנט לפי חיפוש המלים "הובלות ירושלים סטודנטים". רוב הסיכויים, כי תמצאו את אשר חיפשתם תוך דקות ספורות.
לאחר מכן, מוצע להתקשר לעסקים אלו ולשאול את אותן השאלות, כגון – יש לי ככה וככה חפצים, קרטונים, שתי כורסאות וחתול, כמה זה יעלה לי? או – אני רוצה לבצע הובלה מתי שנוח לכם, האם אקבל על כך הנחה?
לעתים, שאלות בסגנון סמס מתקבלות בברכה, דוגמת – "הובלת מקרר ירושלים כמה עולה?", היות והעוסקים במלאכת הובלות בירושלים לרוב הינם אנשים עסוקים ביותר, ומתקתקים מספר רב של הובלות כאלה במהלך יממה אחת.
לאחר השיחה שניהלתם עם מספר חברות כאלה, מיינו אותן לפי עמידתן בדרישותיכם. בחרו אחת ודברו עם המוביל האחראי. עליכם לקבוע תאריך ושעה מדויקים, מחיר, לדייק בעניין הגישה לבית המוצא וכן – הגישה לבית היעד. מספר הקומות בבניין בהחלט משחק תפקיד חשוב בקביעת המחיר, וכך גם הימצאותה של מעלית בבניין.
ארזו את תכולת דירתכם (הספרים והמחברות – בתוך קופסאות קרטונים בינוניים, המצעים – בקופסאות גדולות, וכל מיני פיצ'פקס – בקופסאות קטנות). עליכם לדעת (בשבילכם) את מספרם המדויק של הקרטונים. עדיף אפילו למספר אותן ולרשום על הדף את תכולתו של כל ארגז וארגז.
אל דאגה, כל התהליך לוקח בין יום ליומיים, כולל ההכנות, ועוד מעט תהיו במקומכם החדש, ומי יודע, אולי משם יתחיל פרק חדש ומזהיר בחייכם.
מצדנו, אנו יכולים להבטיחכם, כי אם הגעתם לידי הובלות ירושלים הובלות יבגני – לא תצטערו, היות ואנו בעלי וותק ומוניטין בעיר הבירה.
אנו מאחלים המון הצלחה לסטודנטים היקרים, גם בלימודים, וגם במעבר!
הובלות בירושלים
הובלה רהיטים בירושלים


חברות הובלה בירושלים

הובלות דירה בירושלים

מובילים ירושלים

הובלות בירושלים

הובלות ירושלים סטודנטים

הובלות קטנות ירושלים

הובלות משרדים בירושלים

הובלת פסנתרים בירושלים

העברת דירות בירושלים

פירוק והרכבת רהיטים ירושלים

הובלה: שרותי אריזה ירושלים

קרטונים למעבר דירה ירושלים

הובלת מכונת כביסה ירושלים

הובלה מחיר זול ירושלים

הובלת מקרר ירושלים

 


September 21, 2017, 8:35 am

054-5-238-361
הובלות בירושליםדף הבית   |   שירותי החברה   |   המלצות   |   גלריית הובלות   |   מחירון הובלות דירות   |   צור קשר

לא מקבלים צ'קים

הובלות בירושלים

Copyright © 2007 כל הזכויות שמורות מחירון הובלות - הובלות בירושלים
    פקס 02-6568361   |  www.0545238361.co.il   |   jnea@netvision.co.il   |   סוללרי 054-5238361